У Часовому Ярі лишилося 302 людини, житловий фонд практично зруйнований - МВА

Начальник Часовоярської міської військової адміністрації Сергій Чаус зазначив, що росіяни цілеспрямовано знищують місто, не шкодуючи жодного виду зброї. Про це він повідомив в ефіріс "Еспресо".

"Ситуація стабільно важка в Часовому Ярі. На жаль, останнім часом жодних покращень не видно і не чутно. Постійно летить, постійно гудить. На жаль, від того міста, яке я знаю і пам'ятаю, залишилося дуже мало. Багатоповерховий житловий фонд практично весь зруйнований. Приватний сектор перебуває приблизно в такому ж стані. Тому говорити про місто дуже боляче. Якби це зупинилося, але ж усе продовжується - і руйнування, і бойові дії", - наголосив Чаус.

За словами начальника Часовоярської міської військової адміністрації, Часів Яр перебуває під постійними та масштабними обстрілами. Противник застосовує весь доступний арсенал – від авіаударів до мінометного вогню. Використовується як ствольна, так і реактивна артилерія. Ворог цілеспрямовано знищує місто, не шкодуючи жодного виду зброї.

"У місті залишилося 302 людини. Вчора відбулася евакуація. Люди розкидані по всій громаді. Виживати можна тільки в підвалах, адже перебування в будинках - це фактично самогубство. Обстріли мають хаотичний характер, і неможливо їх спрогнозувати. Снаряди падають у різних місцях, у різних районах, тому скласти якийсь прогноз просто нереально", - додав Чаус.

Нагадаємо, раніше в ОТУ "Луганськ" визнали, що у Часовому Яру ситуація загрозлива. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
24.10.2025
14:00

«Ми живемо як під ковпаком «великого брата». Луганський щоденник

Всі наші дані є взаємоперевіряємими, а поняття «безробітний» вже не існує. Ми здаємо тони довідок на роботу. Про несудимість, про своє психічне здоров'я та сертифікат з наркології... Ми активуємо Держпослуги та прив'язуємо до них електронний...
Країна
23.10.2025
10:35

Заява про неодержання пенсії від РФ: кому це потрібно, як подати і де виникають проблеми

Україна поступово змінює правила виплат пенсій людям, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Окремим елементом цієї реформи стала вимога для частини пенсіонерів подати заяву про неодержання пенсії від органів пенсійного забезпечення РФ.
Світ
22.10.2025
11:19

«Вимальовується абсолютно огидна картина». Російські ЗМІ про Україну

М'який і люб'язний переговірник Віткофф домагається від Росії поступок, а Трамп, бачачи бажання Москви укласти нехай навіть «похабний мир», раз по раз піднімає планку, вимагаючи поступитися більше.
Всі статті