В ОТУ "Луганськ" визнали, що у Часовому Яру ситуація загрозлива

У місті Часів Яр на Донеччині "загрозлива" ситуація через наступ російських військ. Окупанти накопичили велику кількість військових РФ неподалік міста. Про це розповіла речниця оперативно-тактичного угруповання "Луганськ" Анастасія Бобовнікова, - пише "Суспільне." .

"Мушу визнати, що ситуація в Часовому Яру загрозлива. Ворог вже накопичив значну кількість військ і починає застосовувати різні тактики в надії, що одна із них спрацює. Поки ми їх стримуємо, однак, ситуація загрозлива. Ворог намагається атакувати. Дуже багато військовослужбовців російської армії вже знаходиться поруч із Часовим Яром", — розповіла Анастасія Бобовнікова.

Також вона сказала, що російська армія накопичується на Краматорському та Сіверському напрямках, активних дій не проводить. На Торецькому росіяни навпаки — активно штурмують українські позиції і "насуває з неймовірною швидкістю", розказала речниця.

В зоні відповідальності ОТУ "Луганськ" відбувається близько 1500 обстрілів за добу та від 10 до 20 авіаударів. Росіяни можуть скидати до 30 керованих авіабомб щодня, повідомила речниця.

"Це вщент стирає міста Донеччини та Луганщини. Це дуже велика кількість КАБів", - сказала Бобовнікова.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Всі статті