У Бєлгородській області після обстрілу горить завод преміксів

Губернатор Бєлгородської області РФ В'ячеслав Гладков повідомив про новий обстріл Шебекіно, під час якого постраждало одне з промислових підприємств - завод преміксів №1. Про це пишуть росЗМІ телеграм-канали.

"Йде обстріл Шебекиного, на одному з промислових підприємств є осередок загоряння", - сказав Гладков під час прямого ефіру, звинувативши в обстрілі ЗСУ. За попередніми даними, постраждалих немає.

Крім того, обстрілом нібито було зачеплено лінію електропередачі.

Зазначається, що завод преміксів №1 займається виробництвом збагачувальних сумішей і біологічно активних речовин, які застосовуються у виробництві біологічно активних добавок (БАД).

Також пишуть, що тільки за останню добу в Шебекіно пошкоджено або знищено 72 автомобілі, 37 багатоквартирних будинків, 471 квартиру і 29 приватних будинків.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті