У Брянській області надійшла команда підготувати школи до можливого розміщення військовослужбовців ЗС РФ і не ставити зайвих питань

У Брянській області РФ директорам шкіл доручили підготувати навчальні заклади до можливого розміщення військовослужбовців ЗС РФ. Про це повідомляють "Важные истории" з посиланням на аудіозапис, на якому начальниця управління освіти Брянського району Алла Азаркіна дає завдання директорам шкіл.

При цьому жодних питань педагоги ставити не повинні – вони мають просто прийняти указівку до виконання.

"МНС приїде, подивиться з метою, у разі надзвичайної ситуації, розміщення військових на базі цих шкіл. Будьте готовими для того, щоб показати освітню установу, не ставлячи жодних питань. Попередньо буде дзвінок нам, і ми вас також інформуватимемо", – інструктує директорів чиновниця.

Вчителі та керівництво питань не ставлять, але повідомляють, що школи вже перевіряються на відповідність нормам безпеки. "У нас близько 70 людей хочуть розмістити. Вже приїжджали, дивилися душ та інші умови", - розповів один із місцевих мешканців.

Школи, які доручили підготувати до розміщення військових, працюють у очному режимі. Як діти навчатимуться, якщо військових там розмістять, невідомо.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті