У Брянській області надійшла команда підготувати школи до можливого розміщення військовослужбовців ЗС РФ і не ставити зайвих питань

У Брянській області РФ директорам шкіл доручили підготувати навчальні заклади до можливого розміщення військовослужбовців ЗС РФ. Про це повідомляють "Важные истории" з посиланням на аудіозапис, на якому начальниця управління освіти Брянського району Алла Азаркіна дає завдання директорам шкіл.

При цьому жодних питань педагоги ставити не повинні – вони мають просто прийняти указівку до виконання.

"МНС приїде, подивиться з метою, у разі надзвичайної ситуації, розміщення військових на базі цих шкіл. Будьте готовими для того, щоб показати освітню установу, не ставлячи жодних питань. Попередньо буде дзвінок нам, і ми вас також інформуватимемо", – інструктує директорів чиновниця.

Вчителі та керівництво питань не ставлять, але повідомляють, що школи вже перевіряються на відповідність нормам безпеки. "У нас близько 70 людей хочуть розмістити. Вже приїжджали, дивилися душ та інші умови", - розповів один із місцевих мешканців.

Школи, які доручили підготувати до розміщення військових, працюють у очному режимі. Як діти навчатимуться, якщо військових там розмістять, невідомо.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті