У Бердянську після потужного вибуху окупанти перекрили рух на одній з вулиць

Потужний вибух пролунав в окупованому Бердянську Запорізької області вранці 6 грудня. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров у Телеграмі.

"О 5.15 в місті пролунав гучний вибух, який чуло кілька мікрорайонів. Після цього окупанти перекрили рух поблизу Вічного вогню – наразі не пропускають навіть пішоходів", - йдеться у дописі.

Бердянці в соцмережах уточнили, що вибуху передував гучний звук прольоту ракети, який чули мешканці мікрорайонів "Ліски", "Азмол" та "Нагірна частина".

Як повідомлялося, на окупованому Запоріжжі роботу і зарплату має лише 25% працездатного населення, бо промисловість не працює.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті