На окупованій частині Запорізької області окупанти активно проводять мілітаризацію дітей

Дітей на тимчасово окупованій території Запорізької області навчають військової справи. Роблять це окупанти разом із місцевими колаборантами в межах позаурочних занять на період літніх канікул. Про це повідомляє ЦНС 18 червня.

"Здебільшого слухачами програми “Канікули з росгвардією” є діти старших класів. Бойовики відомства міністерства нападу рф проводять уроки з “історії” росгвардії, а також навчають поводження зі зброєю, засобами рідіозв’язку, основ тактики ведення бою. Окупанти усі свої зусилля спрямовують на виховання молоді на ТОТ у кращих совкових традиціях та “руской ідентичності", - йдеться у повідомленні.

Також окупанти ще й готують дітей до ймовірного виконання бойових завдань.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті