На окупованому Запоріжжі роботу і зарплату має лише 25% працездатного населення, бо промисловість не працює 

На окупованому Запоріжжі роботу і зарплату має лише 25% працездатного населення, бо промисловість не працює. Цей факт визнав голова окупаційної адміністрації непідконтрольної частини Запорізької області Євген Балицький в ефірі одного з російських каналів. 

Відповідаючи на запитання про те, чи мають жителі непідконтрольної частини Запорізької області роботу і зарплату, запорізький гауляйтер відповів: "Зайнятість у нас сьогодні на рівні 25%".

"Це показник не дуже високий, тому що промисловість у нас, на жаль, на працює", - визнав він плачевність результатів російської окупації до агресії економічно активного регіону. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті