У Бахмуті залишається менше 4 тисяч людей, з них 38 - діти, - Верещук

У місті Бахмут, за яке останні 4 місяці йдуть інтенсивні бої, залишається менше 4 тисяч осіб. Таку цифру в ефірі телемарафону "Єдині новини" озвучила віце-прем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Наразі евакуація ускладнюється тим, що люди не залишають дані про своє місцеперебування. Через постійні обстріли вони переховуються у підвалах та бомбосховищах, але рятувальним бригадам важко знайти точне місцезнаходження конкретно визначених осіб.

Серед тих, хто залишається в місті - 38 дітей.

"Ці мешканці, а особливо діти, які повністю залежать від дорослих, беззахисні. Багато днів і ночей вони знаходяться в інформаційному вакуумі та надзвичайному стресовому стані. Тож не можуть адекватно оцінити загрозу своєму життю і життю своїх дітей. Наш обов’язок – дістатися до них, пояснити про небезпеку й евакуювати", - розповіла Ірина Верещук.

Як повідомлялося раніше, Зеленський пояснив, чому так важливо утримувати позиції у Бахмуті

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті