У Бахмуті залишається менше 4 тисяч людей, з них 38 - діти, - Верещук

У місті Бахмут, за яке останні 4 місяці йдуть інтенсивні бої, залишається менше 4 тисяч осіб. Таку цифру в ефірі телемарафону "Єдині новини" озвучила віце-прем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Наразі евакуація ускладнюється тим, що люди не залишають дані про своє місцеперебування. Через постійні обстріли вони переховуються у підвалах та бомбосховищах, але рятувальним бригадам важко знайти точне місцезнаходження конкретно визначених осіб.

Серед тих, хто залишається в місті - 38 дітей.

"Ці мешканці, а особливо діти, які повністю залежать від дорослих, беззахисні. Багато днів і ночей вони знаходяться в інформаційному вакуумі та надзвичайному стресовому стані. Тож не можуть адекватно оцінити загрозу своєму життю і життю своїх дітей. Наш обов’язок – дістатися до них, пояснити про небезпеку й евакуювати", - розповіла Ірина Верещук.

Як повідомлялося раніше, Зеленський пояснив, чому так важливо утримувати позиції у Бахмуті

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті