Туск заявив, що Польща не буде воювати в Україні

Польща не планує прямої участі у війні в Україні. Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск, повідомляє РБК-Україна з посиланням на PAP.

На конференції в Глівіце Туску поставили запитання про переговори між міністрами закордонних справ країн НАТО, які відбуваються в Брюсселі, зокрема, про можливе створення місії Альянсу в Україні.

"Я не коментуватиму це запитання доти, доки не отримаю повну інформацію про масштаби цих переговорів та їхні результати. На даний момент я можу повторити те, що я також сказав президенту Франції Еммануелю Макрону, те, що я також представив іншим лідерам, президенту США Джо Байдену: Польща не передбачає прямої участі у війні на українській землі", - відповів прем'єр-міністр.

Нагадаємо, раніше президент Франції Еммануель Макрон не виключив, що НАТО може запровадити війська для допомоги Україні.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон виключив відправку західних військ в Україну для протидії російській агресії.

Також повідомлялося, що все більше громадян Польщі підтримує відправлення польських військ в Україну. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті