Глава МЗС Британії думки не змінив: як і раніше, він проти відправки західних військ в Україну

Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон виключив відправку західних військ в Україну для протидії російській агресії. В інтерв'ю Бі-бі-сі Кемерон заявив, що "якщо союзники не збільшать підтримку, війна буде програна".

Однак у відповідь на запитання, чи повинні західні держави направити в Україну своїх військовослужбовців, міністр сказав: "Ні". 

"Ми не хочемо давати Путіну таку мету. Зрештою це питання політичної волі", - заявив при цьому Кемерон.

Він розповів, що наступного тижня вирушить із другим візитом до США, щоб закликати Конгрес виділити більше коштів для підтримки України.

Про можливість відправки західних військ в Україну нещодавно заявив президент Франції Еммануель Макрон. Після його висловлювань основні країни НАТО, зокрема США і Німеччина, заявили, що питання про відправлення в Україну військ НАТО не стоїть.

Президент України Володимир Зеленський говорив, що Київ ніколи не просив про це своїх союзників.

Як повідомлялося, британський міністр закордонних справ виступив проти відправки в Україну будь-яких західних військ навіть для тренувань.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті