Все більше громадян Польщі підтримує відправлення польських військ в Україну

Відсоток громадян Польщі, які підтримують відправлення польських військ в Україну, зростає. Такими є дані свіжого опитування, проведеного для польських медіа RMF FM і "Dziennik Gazeta Prawna", повідомляє "Польське радіо" 25 березня.   

"На передовій українці більше не справляються так добре, як у перший рік війни. Свіже дослідження для RMF FM та "Dziennik Gazeta Prawna" показує, що громадська підтримка військової інтервенції польських військ в Україні зростає. Також поляки набагато прихильніше дивляться на варіант дозволу польським громадянам брати участь у боях за східним кордоном", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що подібне дослідження вже проводили рік тому. 

"Як і цього разу, ми поставили полякам запитання: яку допомогу має надати Польща Україні? Тоді схвалення відправлення Війська Польського було нульовим, а підтримка дозволу польським громадянам брати участь у боротьбі була на рівні 3,4 відсотка", - цитуються в повідомленні автори дослідження.

Вони підкреслюють, що зараз "все по-іншому". Так, найпопулярнішою залишається надання гуманітарної допомоги українцям (75%). Поляки також обирають допомогу у військовій техніці - як у вигляді постачання боєприпасів, особистої зброї та гранатометів (67,6%), так і важкої техніки (танки, літаки - 54,1%).

"Однак цікава інша статистика. 27,1 відсотка респондентів вказали, що Польща повинна дозволити своїм громадянам воювати в Україні, а 9,4 відсотка навіть вважає, що Польща повинна відправити свої війська за кордон", - йдеться також у дослідженні.

Раніше в МЗС Польщі заявили, що країни НАТО вже направили військових до України: "Не будемо перераховувати".

Раніше також прем'єр-міністерка Естонії відмовилася гарантувати, що естонські Сили оборони не будуть направлені в Україну.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті