Все більше громадян Польщі підтримує відправлення польських військ в Україну

Відсоток громадян Польщі, які підтримують відправлення польських військ в Україну, зростає. Такими є дані свіжого опитування, проведеного для польських медіа RMF FM і "Dziennik Gazeta Prawna", повідомляє "Польське радіо" 25 березня.   

"На передовій українці більше не справляються так добре, як у перший рік війни. Свіже дослідження для RMF FM та "Dziennik Gazeta Prawna" показує, що громадська підтримка військової інтервенції польських військ в Україні зростає. Також поляки набагато прихильніше дивляться на варіант дозволу польським громадянам брати участь у боях за східним кордоном", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що подібне дослідження вже проводили рік тому. 

"Як і цього разу, ми поставили полякам запитання: яку допомогу має надати Польща Україні? Тоді схвалення відправлення Війська Польського було нульовим, а підтримка дозволу польським громадянам брати участь у боротьбі була на рівні 3,4 відсотка", - цитуються в повідомленні автори дослідження.

Вони підкреслюють, що зараз "все по-іншому". Так, найпопулярнішою залишається надання гуманітарної допомоги українцям (75%). Поляки також обирають допомогу у військовій техніці - як у вигляді постачання боєприпасів, особистої зброї та гранатометів (67,6%), так і важкої техніки (танки, літаки - 54,1%).

"Однак цікава інша статистика. 27,1 відсотка респондентів вказали, що Польща повинна дозволити своїм громадянам воювати в Україні, а 9,4 відсотка навіть вважає, що Польща повинна відправити свої війська за кордон", - йдеться також у дослідженні.

Раніше в МЗС Польщі заявили, що країни НАТО вже направили військових до України: "Не будемо перераховувати".

Раніше також прем'єр-міністерка Естонії відмовилася гарантувати, що естонські Сили оборони не будуть направлені в Україну.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті