"Цинічна пастка". Подоляк відкинув заклик російського патріарха Кирила до перемир'я на православне Різдво

Радник Президента України Михайло Подоляк відкинув заклик російського патріарха Кирила до перемир'я на православне Різдво, назвавши цю заяву «цинічною пасткою». Про це повідомляє BILD на русском.

«Заява РПЦ про "Різдвяне перемир'я" є цинічною пасткою та елементом пропаганди», - написав Подоляк у четвер у Twitter.

Він наголосив, що російська православна церква не є авторитетом у світовому православ'ї, а також виступає у ролі «пропагандиста війни». 

Подоляк звинуватив московський патріархат у закликах до геноциду українців та підбурювання до масових вбивств.

Раніше патріарх Кирило звернувся до «сторон, залучених до міжусобного конфлікту» і закликав до припинення вогню в п'ятницю та суботу, «щоб православні люди могли відвідати служби у Різдвяний святвечір і в день Різдва Христового».

Дивує, що Кирило не закликає Кремль вивести свої війська з усієї території України, його влаштовує "перемир'я" лише на два дні. 

Нагадаємо, глава Російської православної церкви (РПЦ) патріарх Кирило заявив, що у війні проти України загиблим російським солдатам буде прощено абсолютно всі їхні гріхи.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Світ
17.12.2025
12:03

«Прямо зараз потрібно кинути всі сили, щоб душити ворога». Російські ЗМІ про Україну

«Ми вже спостерігали, як адміністрація Дональда Трампа, зберігаючи загальну лінію на бажання припинити український конфлікт, змінювала переговорну позицію на протилежну. Київ розраховує, що спроба американської адміністрації натиснути на українську...
Всі статті