Трьом окупаційним чиновникам з Луганщини загрожує до 10 років позбавлення волі

За матеріалами СБУ до 10 років позбавлення волі загрожує трьом окупаційним чиновникам з Луганщини. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях в м. Сєвєродонецьк на своїй сторінці у Facebook 31 серпня. 

"Слідчі СБУ задокументували протиправну діяльність ще трьох пособників окупаційного режиму, які співпрацюють з ворогом на різних посадах у створених загарбниками владних структурах, – сказано в повідомленні. –  Серед них – луганчанин, очільник так званого "управління забезпечення життєдіяльності міста" в окупаційній "адміністрації міста Луганська".

Зазначається, що мова йде про колишнього директора луганського ДКП "Центрожилком" Сергія Шатохіна, який після подій 2014 року підтримав російську агресію. Згодом чиновник отримав керівну посаду у міській "адміністрації". Наразі він виконує організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, взаємодіє з державними посадовцями рф, бере активну участь у пропагандистських заходах окупаційних медіа. СБУ завершила формування доказової бази його колабораційної діяльності та скерувала до суду матеріали кримінального провадження за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.

Також вже перебувають на розгляді в судових органах обвинувальні матеріали щодо двох мешканок Старобільського району. Одна із них прислужує окупантам на посаді "начальника відділу життєзабезпечення села Нижня Покровка" в рашистській "адміністрації Старобільського району ЛНР". Друга очолює незаконно створене "управління бухгалтерського та фінансового забезпечення адміністрації Біловодського району ЛНР".

"Правопорушників оголошено у розшук", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що "начальник" з "адміністрації" Луганська Шатохін отримав підозру.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті