Трьом окупаційним чиновникам з Луганщини загрожує до 10 років позбавлення волі

За матеріалами СБУ до 10 років позбавлення волі загрожує трьом окупаційним чиновникам з Луганщини. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях в м. Сєвєродонецьк на своїй сторінці у Facebook 31 серпня. 

"Слідчі СБУ задокументували протиправну діяльність ще трьох пособників окупаційного режиму, які співпрацюють з ворогом на різних посадах у створених загарбниками владних структурах, – сказано в повідомленні. –  Серед них – луганчанин, очільник так званого "управління забезпечення життєдіяльності міста" в окупаційній "адміністрації міста Луганська".

Зазначається, що мова йде про колишнього директора луганського ДКП "Центрожилком" Сергія Шатохіна, який після подій 2014 року підтримав російську агресію. Згодом чиновник отримав керівну посаду у міській "адміністрації". Наразі він виконує організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, взаємодіє з державними посадовцями рф, бере активну участь у пропагандистських заходах окупаційних медіа. СБУ завершила формування доказової бази його колабораційної діяльності та скерувала до суду матеріали кримінального провадження за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.

Також вже перебувають на розгляді в судових органах обвинувальні матеріали щодо двох мешканок Старобільського району. Одна із них прислужує окупантам на посаді "начальника відділу життєзабезпечення села Нижня Покровка" в рашистській "адміністрації Старобільського району ЛНР". Друга очолює незаконно створене "управління бухгалтерського та фінансового забезпечення адміністрації Біловодського району ЛНР".

"Правопорушників оголошено у розшук", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що "начальник" з "адміністрації" Луганська Шатохін отримав підозру.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті