Терорист Ходаковський: ЗСУ вперше застосували танки Leopard на Донеччині

Російський терорист Олександр Ходаковський, якого в березні 2023 року влада РФ призначила "заступником начальника головного управління Росгвардії по ДНР", повідомив, що ЗСУ вперше застосували в бою танки Leopard на Донеччині 5 червня. Про це він пише у своєму Телеграм-каналі.

"Уперше на нашій тактичній ділянці побачили "Леопарди", – написав Ходаковський.

Він також визнав, що ЗСУ, "намацавши наші слабкі місця, нарощує зусилля", а також підтвердив свої передчуття, що в бій буде кинуто додаткові сили в районі Новодонецького.

"Відчувши запах успіху, противник кине в бій додаткові сили. Тільки в районі Новодонецького зафіксовано до тридцяти одиниць бронетехніки", - пише Ходаковський.

Раніше з посиланням на Ходаковського повідомлялось, що група рашистів на Донеччині підірвалася на власних мінах.

Раніше також повідомлялось, що терорист Ходаковський заявив: "Противник зумів поставити нас у скрутне становище".

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті