Терорист Ходаковський: "Противник зумів поставити нас у скрутне становище"

Збройні Сили України своїм наступом у районі Вугледара 4-5 червня зуміли поставити російських окупантів у "скрутне становище". Про це в Телеграмі повідомляє російський терорист Олександр Ходаковський, якого в березні 2023 року влада РФ призначила "заступником начальника головного управління Росгвардії по ДНР".

"Лівіше Вугледара противник обмеженими силами, задіявши до десяти одиниць бронетехніки, перейшов у наступ на напрямку Золота Нива - Новодонецьке. Поки що його супроводжує успіх. У другій половині ночі він почав здійснювати переміщення, створивши враження, що продовжить тиск на ділянці вчорашнього прориву під Великоновоселівкою. Аеророзвідка зафіксувала в тактичному районі рух до тридцяти одиниць бронетехніки, але через обмежені можливості точку "спливання" встановити не змогла", - пише Ходаковський вранці 5 червня.

"У результаті ударна група, яка відпрацьовує зараз Новодонецьке, вийшла на рубіж атаки майже непоміченою. Традиційно задавивши зв'язок, противник зумів поставити нас у скрутне становище. Ситуація в розвитку", - підсумував він.

Як повідомлялося, українські військові досягли тактичних успіхів у Донецькій і Запорізькій областях.

Напередодні російський терорист Гіркін поскаржився, що "київський проект зі створення "Бєлгородської народної республіки" реалізується вельми успішно".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті