Українські військові досягли тактичних успіхів у Донецькій та Запорізькій областях – ISW

Збройні сили України досягли певних тактичних успіхів на двох напрямках фронту. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).

"Українські сили проводили локальні наземні атаки і, за повідомленнями, досягли обмежених тактичних успіхів у західній частині Донецької області та східній частині Запорізької області", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що геолокаційні кадри, опубліковані 4 червня, показують, що механізовані українські війська досягли обмеженого просування на північний схід від Рівнопілля.

ISW посилається на повідомлення низки російських "військових блогерів", які повідомили про звільнення Новодарівки (14 км на північний захід від Великої Новосілки) і Нескучного (2 км на північний захід від Великої Новосілки). Також є припущення, що російські війська втратили свої позиції в Левадному, розташованому на північномузаході від Новодарівки.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті