Терапевт, невролог і психолог прийматимуть ВПО з Луганщини у Хмельницькому

Жителів Луганщини у Хмельницькому прийматимуть лікарі Червоного Хреста 7 червня. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 6 червня.

"7 червня у гуманітарному хабі Гірської громади в Хмельницькому прийматимуть лікарі Червоного Хреста, – сказано в повідомленні. – До складу мобільної медико-психологічної бригади увійдуть сімейний лікар, невролог, психолог".

Зазначається, що фахівці вимірюватимуть рівень цукру у крові (натще), артеріальний тиск, сатурацію крові та видаватимуть ліки.

Цей проект у Хмельницькій області спільно реалізують Норвезький Червоний Хрест та Хмельницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України. Всі послуги мобільні бригади надають за місцем розміщення внутрішньо переміщених осіб безоплатно, без попереднього запису.

Адреса: вул. Кам'янецька, 122.

Раніше повідомлялось, що в Закарпатській і Полтавській областях почали працювати хаби для дітей-переселенців з Луганської області.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті