У Закарпатській і Полтавській областях почали працювати хаби для дітей-переселенців з Луганської області

У місті Свалява Закарпатської області та в Лубнах на Полтавщині почали працювати хаби для дітей-переселенців з Луганської області. Про це повідомили громадська активістка, голова ГО "ЦСР "Дієва громада" Оксана Очкурова (Свалява) та очільник Луганської ОВА Артем Лисогор.

"У Лубнах відкрили ігрову сенсорну кімнату для наших дітей, – написав Лисогор у своєму телеграм-каналі 1 червня. – Там вони зможуть навчатись, розвиватись та, граючись, приємно проводити час".

Зазначається, що кімната функціонуватиме на базі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, релокованого на Полтавщину. Ігрова кімната відкрилась 1 червня.

"У Сваляві дитячий простір "Kinder hub" працює вже три тижні", – повідомила Оксана Очкурова "ОстроВу".

Уточнюється, що він працює при Старобільському гуманітарному хабі за адресою: вул. Чорновола, 3. Тут відбуваються психологічні групові заняття, індивідуальні психологічні консультації для дітей та їхніх батьків, арт терапевтичні заняття, перегляд мультфільмів тощо.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини отримали понад 1100 продуктових наборів і понад 300 гігієнічних у хабах Дніпра та Тернополя за тиждень.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті