Ситуація під Бахмутом для РФ погіршується, ЗСУ на Херсонщині форсували Дніпро - ISW

Українські війська звільнили селище Андріївка на південь від Бахмута. Це відкриває можливості для прориву російської оборони, йдеться у зведенні американського Інституту вивчення війни (ISW), - повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

ЗСУ продовжують наступати і на інших ділянках під Бахмутом. При цьому, за інформацією ISW, принаймні один підрозділ ЗС РФ, що воює в районі Бахмута, - 72-га окрема мотострілецька бригада - зазнав значних втрат, і її здатність до подальшої оборони може бути серйозно знижена. 

Крім того, російське командування занепокоєне тим, що ЗСУ 14 і 15 вересня форсували Дніпро в Херсонській області, зазначають американські аналітики.

За даними ISW, армії РФ тут бракує як артилерійських снарядів, так і живої сили - з огляду на те, що РФ перекинула кілька підрозділів із Херсонської області до Запорізької у спробі стримати наступ ЗСУ там.

Як повідомлялося, воїни 46-ї бригади повідомили про обстановку на ділянці Новопрокопівка - Вербове.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті