Воїни 46-ї бригади повідомили про обстановку на ділянці Новопрокопівка - Вербове

Воїни 46-ї Окремої аеромобільної бригади ЗСУ у своєму Телеграм-каналі повідомили про обстановку за останні кілька днів на ділянці Новопрокопівка - Вербове на Запоріжжі.

"Напрямок Новопрокопівка. Бої йдуть практично на околицях села. ЗСУ вдалося взяти один з опорників на підступах до села північніше. Але висоти на північний схід і схід від села ще під контролем орків. Напрямок Вербове - бої на підступах, є тактичні заходи за першу лінію оборони без закріплення", - пишуть воїни. 

Вони зазначають, що "за останні кілька днів противник зробив головне для себе - підтягнув резерви на найбільш небезпечних для нього напрямках".

"Бойові порядки в місцях прориву ЗСУ на ділянці Новопрокопівка і Вербове сильно ущільнені особовим складом ворога. Крім того, орки зміцнили фланги своїми 7 і 76 дивізіями ДШВ для оборонних цілей і для можливих ударів у фланг нашого групування - що з цього вийде реалізувати, покаже час", - вказують бійці 46-ї бригади.

"Орки залишають позиції, які не вважають суттєвими і відходять, щоб не втрачати людей. Але не дають зайти на ці ділянки - накривають артилерією, мінометами і РСЗВ. Ці зміни тактики пов'язані з підвищенням ваги залпу і точності нашої артилерії. При цьому на важливих для себе опорниках запекло чинять опір - просування виключно тактичного характеру", - акцентують наші воїни.

"Що стосується "першої лінії" оборони ворога - великих проривів там немає і поки що не передбачається. Висоти на рубежі від Новопрокопівки до Вербове, якими проходить основний рубіж оборони орків, під їхнім контролем. Останні кілька днів по всій ділянці пауза без серйозних просувань", - констатують воїни 46-ї бригади.

Як повідомлялося, ЗСУ успішно стримують атаки окупантів, мають успіх на двох напрямках.

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті