Ситуація під Бахмутом для РФ погіршується, ЗСУ на Херсонщині форсували Дніпро - ISW

Українські війська звільнили селище Андріївка на південь від Бахмута. Це відкриває можливості для прориву російської оборони, йдеться у зведенні американського Інституту вивчення війни (ISW), - повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

ЗСУ продовжують наступати і на інших ділянках під Бахмутом. При цьому, за інформацією ISW, принаймні один підрозділ ЗС РФ, що воює в районі Бахмута, - 72-га окрема мотострілецька бригада - зазнав значних втрат, і її здатність до подальшої оборони може бути серйозно знижена. 

Крім того, російське командування занепокоєне тим, що ЗСУ 14 і 15 вересня форсували Дніпро в Херсонській області, зазначають американські аналітики.

За даними ISW, армії РФ тут бракує як артилерійських снарядів, так і живої сили - з огляду на те, що РФ перекинула кілька підрозділів із Херсонської області до Запорізької у спробі стримати наступ ЗСУ там.

Як повідомлялося, воїни 46-ї бригади повідомили про обстановку на ділянці Новопрокопівка - Вербове.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті