Ситуація на фронті: ворог безуспішно наступає на кількох напрямках, але ЗСУ відбивають атаки

Протягом доби відбудбулось 40 бойових зіткнень. Про це повідомляє генштаб ЗСУ 29 жовтня у вечірньому зведенні.

Загалом ворог завдав 1 ракетний та 57 авіаційних ударів, здійснив 22 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

На Куп’янському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії в районах Синьківки та Іванівки Харківської області, де наші захисники відбили 7 атак противника.

На Лиманському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів.

На Бахмутському напрямку ворог безуспішно намагався відновити втрачене положення біля Андріївки.

На Авдіївському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії в районах населених пунктів Новокалинове, Авдіївка, Опитне, Первомайське Донецької області. Тут Силами оборони відбито понад 10 атак. 

На Мар’їнському напрямку ворог за підтримки авіації вів безуспішні штурмові дії в районах Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області, де наші воїни відбили 12 атак.

На Шахтарському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів. 

На Запорізькому напрямку противник 4 рази намагався відновити втрачене положення в районі Роботиного Запорізької області, успіху не мав.

Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку, наступальні (штурмові) дії на Бахмутському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
19.09.2025
11:48

Допомога на проживання ВПО: автоматичне продовження та чергові зміни

У кінці серпня 2025 року Кабінет міністрів ухвалив рішення продовжити виплати допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб (із найбільш вразливих категорій), які отримували її протягом попередніх трьох шестимісячних періодів ще на 6 місяців
Країна
18.09.2025
10:42

РФ піднімає ставки після візиту Путіна до Китаю: нова ескалація, переговорний процес, розмови про закінчення війни та вибори

Коли кажуть, що Росія не хоче припиняти вогонь – це неправда. Росія хоче припинити вогонь, але є кілька "але". Перше – це капітуляція України. Тобто вогонь припиниться на умовах капітуляції. Друге – як мінімум часткове зняття санкцій з РФ. І третє –...
Світ
17.09.2025
10:29

«Головне після укладення миру на Україні - повне придушення щирих українців». Російські ЗМІ про Україну

"Мова не йде про людей, які добровільно вступили до ЗСУ, а лише про приватних осіб, які збирають гроші на війну"
Всі статті