Сили оборони просунулися під Бахмутом до 1100 метрів - Череватий

Сили оборони України на Бахмутському напрямку змогли просунутися за добу до 1100 метрів. Про це 7 червня в Telegram повідомили представники Сухопутних військ із посиланням на полковника Сергія Череватого.

"Сили оборони України продовжують штурмові дії вздовж каналу Сіверський Донець-Донбас і в напрямку населених пунктів Богданівка, Ягідне, Сакко і Ванцетті, де просунулися на відстань від 250 до 1100 метрів", - розповів речник Східного угруповання ЗСУ.

Також Череватий підкреслив, що сам Бахмут залишається нескореним. Залишки міста є однією з найгарячіших локацій на Східному фронті цієї війни.

Росіяни чинять опір сімома можливими силами і намагаються утримати раніше зайняті позиції. Росіяни застосували бойову авіацію, завдавали ударів з артилерії різних калібрів і реактивних систем залпового вогню 357 разів. Також на цій ділянці відбулося 16 бойових зіткнень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Зеленський подякував воїнам на Бахмутському напрямку за "ті новини, яких ми очікуємо".

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті