Світовий банк виділив понад мільярд доларів на соцвиплати українцям

Світовий банк затвердив проєкт "Інвестиції у соціальний захист задля підвищення охоплення, стійкості та ефективності" для України у розмірі 1,2 млрд доларів. Про це повідомляє прес-служба Світового банку.

"Проєкт забезпечить фінансування 29 видів соціальних виплат найбільш вразливим верствам населення України, які постраждали від руйнівних наслідків вторгнення Росії в Україну. Малозабезпеченим сім’ям необхідна належна підтримка для подолання викликів, спричинених війною, та уникнення подальшого погіршення життєвих обставин", - зазначила прес-служба.

Повідомляється, що проєкт буде спрямований на соціальну підтримку осіб з інвалідністю, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, прийомних та патронатних сімей, осіб, які потребують догляду, студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які отримують соціальні стипендії, а також громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та торгівлі людьми.

"Проєкт INSPIRE також підтримує зусилля Уряду України, спрямовані на реформування важливих програм соціальної допомоги, включаючи  державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям, житлові субсидії та допомогу на проживання внутрішньо переміщеним особам, з метою охоплення населення ефективною соціальною підтримкою", - додали у прес-службі Світового банку.

Як повідомлялось раніше, ЄС виділяє додаткові €110 мільйонів гуманітарної допомоги Україні.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті