Світовий банк виділив понад мільярд доларів на соцвиплати українцям

Світовий банк затвердив проєкт "Інвестиції у соціальний захист задля підвищення охоплення, стійкості та ефективності" для України у розмірі 1,2 млрд доларів. Про це повідомляє прес-служба Світового банку.

"Проєкт забезпечить фінансування 29 видів соціальних виплат найбільш вразливим верствам населення України, які постраждали від руйнівних наслідків вторгнення Росії в Україну. Малозабезпеченим сім’ям необхідна належна підтримка для подолання викликів, спричинених війною, та уникнення подальшого погіршення життєвих обставин", - зазначила прес-служба.

Повідомляється, що проєкт буде спрямований на соціальну підтримку осіб з інвалідністю, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, прийомних та патронатних сімей, осіб, які потребують догляду, студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які отримують соціальні стипендії, а також громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та торгівлі людьми.

"Проєкт INSPIRE також підтримує зусилля Уряду України, спрямовані на реформування важливих програм соціальної допомоги, включаючи  державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям, житлові субсидії та допомогу на проживання внутрішньо переміщеним особам, з метою охоплення населення ефективною соціальною підтримкою", - додали у прес-службі Світового банку.

Як повідомлялось раніше, ЄС виділяє додаткові €110 мільйонів гуманітарної допомоги Україні.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті