ЄС виділяє додаткові €110 мільйонів гуманітарної допомоги Україні

Єврокомісія надає додаткові 110 мільйонів євро гуманітарної допомоги для підтримки постраждалих від війни українців. Про це повідомляється у прес-релізі на сайті Європейської комісії 14 листопада.

"Комісія виділяє 110 мільйонів євро на гуманітарну допомогу, з яких 100 мільйонів підуть на проєкти в Україні, а 10 мільйонів – на підтримку українських біженців і приймаючих громад у Молдові", - зазначається у повідомленні.

У Єврокомісії додали, що це фінансування допоможе гуманітарним партнерам ЄС надавати такі послуги, як грошова допомога, їжа, вода, притулок, медичне обслуговування, психосоціальна підтримка та захист українців.

Також Євросоюз також надасть ще 84 електрогенератори зі своїх стратегічних резервів на тлі наближення зими та ймовірних російських атак по енергетичній інфраструктурі України.

Як повідомлялось раніше, Європарламент погодив створення Фонду допомоги Україні на 50 мільярдів євро.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті