"Свернул не туда": рашист розповідає про окупанта-п’яницю, який поїхав за горілкою та не повернувся (перехоплення ГУР)

Рашист розповідає знайомому про пияцтво в підрозділі й про історію брата спільного знайомого, який поїхав за горілкою й не повернувся ще в травні минулого року. Про це свідчить перехоплення телефонної розмови, опубліковане Головним управлянням розвідки Міноборони України 18 березня.

"Він там у травні зник. Ну, не зник, а п’яний поїхав за горілкою й повернув не туди, бл*дь. Не знайшли ні тіла, ні х*я, лише розбиту вантажівку", – каже окупант.

Він розповідає, що пияцтво призводить до полону й що історії героїчних смертей є міфом: "Він вже тут розвинув історію, бл*дь, героїчної смерті".

Раніше було опубліковано перехоплення, в якому шокована жінка питала окупанта: "Ты что, и детей убивал, Кирилл?"

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті