"Свернул не туда": рашист розповідає про окупанта-п’яницю, який поїхав за горілкою та не повернувся (перехоплення ГУР)

Рашист розповідає знайомому про пияцтво в підрозділі й про історію брата спільного знайомого, який поїхав за горілкою й не повернувся ще в травні минулого року. Про це свідчить перехоплення телефонної розмови, опубліковане Головним управлянням розвідки Міноборони України 18 березня.

"Він там у травні зник. Ну, не зник, а п’яний поїхав за горілкою й повернув не туди, бл*дь. Не знайшли ні тіла, ні х*я, лише розбиту вантажівку", – каже окупант.

Він розповідає, що пияцтво призводить до полону й що історії героїчних смертей є міфом: "Він вже тут розвинув історію, бл*дь, героїчної смерті".

Раніше було опубліковано перехоплення, в якому шокована жінка питала окупанта: "Ты что, и детей убивал, Кирилл?"

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті