Судове переслідування злочину агресії проти України: у Єврокомісії розповіли про Центр у Гаазі

Створення основних структур Міжнародного центру розслідування злочину агресії проти України в Гаазі буде завершено протягом двох місяців. Про це оголосив офіційний представник Єврокомісії (ЄК) Крістіан Віганд на брифінгу, - пише DW.Главное.

"У цьому центрі будуть безпечно зберігатися та аналізуватись докази для майбутніх судових процесів, як на рівні окремих країн, так і на міжнародному рівні. Центр об'єднає прокурорів для підготовки майбутніх справ до судового переслідування злочину агресії проти України", - пише видання з посиланням на ЄК.

Як повідомлялося, Генеральні прокурори країн, які входять до Спільної слідчої групи (JIT), підписали угоду про створення у Гаазі Міжнародного центру з розслідування злочинів агресії росії, який запрацює влітку 2023 року.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті