Урсула фон дер Ляєн заявила про гібридні атаки РФ на Європу і бажання ультраправих партій "вкрасти майбутнє" ЄС

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн розпочала кампанію напередодні виборів до Європейського парламенту в червні цього року. Виступаючи в Афінах, вона заявила, що "єдиній і мирній Європі кинуто виклик як зсередини, так і ззовні", - пише DW.Главное.

"Росія не тільки намагається стерти Україну з лиця землі. Агресія Росії ширша: протягом багатьох років вона здійснює гібридні атаки на Європу. Чи то кібератаки, чи то маніпуляції із соціальними мережами, чи то інструменталізація мігрантів", - сказала фон дер Ляєн.

За її словами, ультраправі європейські партії - АдН у Німеччині, "Національне об'єднання" Марін ле Пен у Франції, "Конфедерація свободи і незалежності" в Польщі - "зневажають цінності" Європи і хочуть "вкрасти її майбутнє".

"Наше завдання найближчими днями, тижнями і місяцями - дати відсіч", - підкреслила глава Єврокомісії.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті