Суд у Москві дав пенсіонеру 7 років за два антивоєнні коментарі у соцмережі

Суд у Москві засудив 63-річного пенсіонера Михайла Симонова до семи років ув'язнення у справі про «фейки» про російську армію. Про це повідомляє телеграм-канал "BILD на русском" з посиланням на проект "Сетевые свободы".

Зазначається, що прокуратура вимагала для Симонова аналогічне покарання.

За версією слідства, пенсіонер залишив у соцмережі «ВКонтакте» два коментарі:  «Убивая детей и женщин, по “Первому каналу” поем мы песни. Мы, Россия, стали безбожниками. Прости нас, Господи!» та «Российские летчики бомбят детей».

Під час засідання суду Симонов пояснив, що не збирався ображати російську армію і не знав, що його обліковий запис у "ВКонтакте" відкритий для всіх користувачів. Також чоловік повідомив, що "не вважав себе цікавою для когось особистістю".

Повідомляється також, що Симонов останні роки працював директором вагона-ресторану в потягах далекого прямування та жив у Білорусі. Його затримали 9 листопада минулого року, коли він у справах приїхав до Москви.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті