Суд продовжив засідання щодо обрання запобіжного заходу митрополиту УПЦ (МП) Павлу

Шевченківський районний суд Києва у суботу ввечері 1 квітня продовжив засідання щодо обрання запобіжного заходу митрополиту УПЦ (МП), настоятелю Києво-Печерської лаври Павлу (Петру Лебедю). Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна"

Раніше Лебедю було повідомлено про підозру за ч.1 ст.161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної, регіональної приналежності, релігійних переконань) та ч.1 ст.436-2 (виправдання, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників). За місцем проживання і тимчасового перебування фігуранта проводили слідчі дії.

На засіданні в суботу прокурор клопотав про обрання запобіжного заходу Лебедю у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті