Країни ЄС запровадять нові санкції проти РФ через "референдуми"

Євросоюз накладе санкції на організаторів «референдумів» у тимчасово окупованих регіонах України. Про це заявив речник глави зовнішньополітичного відомства ЄС Пітер Стано, повідомляє РБК-Україназ посиланням на France24.

"Це матиме наслідки для всіх людей, які беруть участь у незаконних, нелегітимних референдумах", - заявив Стано.

Введення нових санкцій проти росії також підтвердила і міністр закордонних справ Франції Катрін Колонна на прес-конференції під час сьогоднішнього візиту до Києва.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба також сьогодні закликав країни ЄС запровадити нові економічні санкції проти росії, щоб покарати її за організацію "референдумів" на тимчасово окупованих територіях. За його словами, персональних санкцій проти російських політиків і колаборатнів буде недостатньо як покарання за наміри РФ анексувати тимчасово окуповані регіони.

Раніше Великобританія розширила список санкцій проти росії. Причиною цього стало проведення "референдумів" на оккупованих територіях.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті