Столтенберг їде до Байдена говорити про Україну та НАТО

Білий дім офіційно анонсував візит генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга до Вашингтона 12 червня та його зустріч із Джо Байденом, на якій ітиметься, зокрема, про підтримку України. Про це повідомила речниця Білого дому Карін Жан-П’єр, передає Укрінформ.

"Президент Байден і генеральний секретар Столтенберг розглянуть підготовку до саміту НАТО,, у тому числі зусилля щодо подальшого зміцнення Альянсу", - поінформувала представниця адміністрації США.

Вона уточнила, що йдеться, зокрема, про посилення можливостей НАТО зі стримування й оборони. Крім того, сторони "обговорять підтримку Альянсом України на тлі жорстокої агресивної війни РФ".

Нагадаємо, дев'ять країн НАТО закликали підняти відносини з Україною "на новий рівень і запустити новий політичний механізм". 

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті