Столтенберг згадав про ризики загрози ядерного удару з боку росії, і розповів, до чого тут Китай

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вважає, що Китай та інші країни надіслали росії сигнал, "що ядерна зброя не повинна бути використана". Про це Столтенберг заявив в інтерв'ю газеті Handelsblatt, повідомляє "Еспрессо".

"Ризик застосування ядерної зброї низький", - наголосив Столтенберг.

За його словами, Китай та інші країни надіслали Росії сигнал, "що ядерна зброя не повинна бути використана". Таким чином Столтенберг відповів на питання щодо ризику ядерної ескалації, на який кілька разів звертав увагу канцлер Німеччини Олаф Шольц.

Разом з тим генсек НАТО висловив думку щодо оцінки китайських інвестицій.

"Ми не повинні повторити помилку, яку ми зробили з російським газом. Занадто велика залежність від авторитарного режиму в питаннях постачання сировини або критично важливих товарів робить нас вразливими", - додав він.

Нагадаємо, Столтенберг заявив. що Україна може розраховувати на збільшення постачання важкого озброєння від західних країн найближчим часом.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті