США оголосять про новий пакет "негайної допомоги" Україні наступного тижня

США оголосять про новий пакет допомоги Україні наступного тижня. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву радника президента США з національної безпеки Джейка Саллівана під час брифінгу.

Він нагадав, що новий пакет допомоги передбачає виділення 1,1 млрд доларів.

"Він включає 18 нових РСЗВ HIMARS для України в рамках наших довгострокових зобов'язань щодо зміцнення ЗСУ у найближчі роки. Ми очікуємо, що наступного тижня буде зроблено ще одне оголошення про надання негайної допомоги у сфері безпеки", - сказав він.

Салліван додав, що президент США Джо Байден у п'ятницю підпише затверджений Конгресом законопроєкт про продовження фінансування американського уряду до 16 грудня 2022 року, що включає 12,4 млрд доларів додаткової допомоги Україні.

Нагадаємо, Сполучені Штати попередньо погодили виділення Україні нового пакету фінансової допомоги у розмірі 12 млрд доларів.

Раніше стало відомо, що США нададуть Україні додаткові 457,5 млн доларів. Кошти підуть на зміцнення громадянської безпеки та потенціалу правоохоронних органів.

Раніше повідомлялося, що  США надали Україні грант у розмірі 1,5 млрд доларів. Водночас це останній транш грантових коштів з 4,5 млрд доларів, які Вашингтон надавав через Цільовий фонд Світового банку.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті