США готують нові санкції проти Ірану через продаж ракет росії – Politico

США збираються посилити санкції проти Ірану у разі продажу ракет росії. Про це 17 жовтня повідомляє Politico із посиланням на чиновника адміністрації президента США.

"Для будь-кого у світі, хто або продає Ірану матеріали, які можуть бути використані для виробництва БПЛА чи балістичних ракет, або хто бере участь у польотах між Іраном та росією – будьте обережні, тому що ми абсолютно точно збираємось накласти санкції на будь-кого, хто допомагає іранцям допомагати росіянам убивати українців", - сказав співрозмовник видання на умовах анонімності.

Він відмовився говорити про конкретні санкції, проте журналісти припустили, що йдеться про додаткові економічні обмеження та заходи експортного контролю. Ці заходи будуть вжиті щодо "третіх сторін".

Чиновник додав, що адміністрація Джо Байдена в минулому розголошувала інформацію про продаж Іраном зброї до росії і давала зрозуміти, що це призведе до санкцій.

Нагадаємо, раніше у МЗС звинуватили Іран у співучасті у воєнних злочинах РФ проти України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.10.2025
01:00

"Кремль зазнав поразки": Володимир Фесенко про вибори в Молдові та перспективи реінтеграції Придністров’я

Перемога проросійських сил у Молдові була б вагомим аргументом для тих європейських політиків, які виступають проти розширення ЄС. І це, безумовно, зіграло б проти і європейської інтеграції Молдови, і проти європейської інтеграції України
Світ
30.09.2025
12:38

«Чиї ресурси вичерпаються раніше, той і програє». Російські ЗМІ про Україну

«З іншого боку, чому б і не використовувати Лукашенка в цьому питанні - адже він наш військовий союзник, хоча безпосередньо і не бере участі в російсько-українському конфлікті. Підходить для посередницької місії як ніхто інший».
Донбас
28.09.2025
20:02

Донецьк продовжує фестиваліти і фантазувати про досягнення «русского мира». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Інформаційне поле окупованої Донеччини минулого тижня було густо засіяне повідомленнями і репортажами з численних фестивалів, значна частина з яких гучно називалася «міжнародними...». Найважливішим мистецтвом для жителів Донецької області залишалося...
Всі статті