"Сподіваюся, влада аргументує це". Кличко прокоментував відставку Залужного

Мер Києва Віталій Кличко подякував Валерію Залужному за те, що він зробив для захисту держави і висловив сподівання, що влада пояснить українцям відставку Головнокомандувача ЗСУ.. Про це Кличко повідомив у Телеграм 8 лютого.

"Дякую Генералу та Людині з великої літери Валерія Залужного за службу Україні, за захист нашої держави. Багато в чому завдяки вам українці по-справжньому повірили у наші Збройні сили, які сьогодні користуються найбільшою довірою суспільства. Як бойовий Генерал у війну ви пройшли багато критичних моментів , ухвалювали багато складних рішень. Переконаний, і це випробування гідно подолаєте", – написав Кличко.

Мер Києва також зазначив, що досі ніхто не пояснив українцям необхідність відставки Залужного.

"Сподіваюся, влада аргументує суспільству такі зміни. Коли йдуть важкі бої на передовій, коли потрібно продовжувати ефективну співпрацю з іноземними партнерами. Коли для єдності суспільства потрібні авторитети, яким воно довіряє", - наголосив Кличко.

Нагадаємо, 8 лютого Зеленський призначив головнокомандувачем ЗСУ Олександра Сирського. 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті