Схвалення Палатою представників США допомоги Україні посилає Кремлю чіткий сигнал - Мішель

Президент Європейської ради Шарль Мішель вважає, що схвалення Палатою представників США допомоги Україні посилає Кремлю чіткий сигнал про подальшу підтримку України з боку західних союзників. Про це він написав .у соцмережі X. 

"Я вітаю голосування Палати представників США, яке затвердило давно назрілий найважливіший пакет допомоги Україні на суму 60 мільярдів доларів США. Це посилає Кремлю чіткий сигнал: ті, хто вірить у свободу і статут ООН, продовжуватимуть підтримувати Україну та її народ", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, Палата представників США (нижня палата Конгресу США) 20 квітня підтримала законопроект про надання допомоги Україні.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті