У Єврораді відреагували на вето президента Грузії Зурабішвілі на закон про "іноагентів"

У Єврораді закликали всіх політиків і лідерів Грузії використати вето президента Грузії Саломе Зурабішвілі на закон про "іноагентів", щоб "Грузія залишалася на європейському шляху, який підтримує населення". Про це написав глава Європейської ради Шарль Мішель у соцмережі Х 19 травня.

"Вето, накладене президентом на закон про прозорість президентом Саломе Зурабішвілі, дає привід для подальших роздумів. У своєму нинішньому вигляді закон не відповідає цінностям і шляху ЄС. Я закликаю всіх політиків і лідерів Грузії використати цю можливість і забезпечити, щоб Грузія залишалася на європейському шляху, який підтримує населення", - написав Мішель.

Він підкреслив, що продовжує уважно стежити за розвитком подій у Грузії.

"Правлячій партії "Грузинська мрія" не складе труднощів подолати президентське вето, оскільки у них більшість у парламенті. Скористатися правом вето повторно Зурабішвілі не зможе. Але в бесіді з DW президентка Грузії висловила сподівання, що парламентські вибори в Грузії, намічені на жовтень, дадуть шанс "скасувати" скандальний законопроєкт", - пише "Deutsche Welle".

Раніше повідомлялося, що президент Грузії ветувала закон про "іноагентів": "Я наклала вето на російський закон".

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті