Штат "адміністрації глави ДНР" роздують майже вдвічі

Так звана "адміністрація глави ДНР" побільшає майже вдвічі. Про це 29 вересня повідомляють пропагандистські ЗМІ "ДНР". 

"За даними інформованого джерела, плани розширення передбачають збільшення штату з 300 до 650 одиниць", - пишуть колаборанти. 

За їхньою версією, "це пов'язано з тим, що планується здійснення ретельного контролю практично в усіх напрямках". "Наприклад, у складі адміністрації діятиме антикорупційний комітет і багато інших нових для ДНР структур", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, фейкова "народна рада ДНР" планує запровадити в школах регіону класну годину з учасниками "спеціальної військової операції".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті