У школах "ДНР" хочуть запровадити класні години з учасниками "СВО"

Фейкова "народна рада ДНР" планує запровадити у школах регіону класну годину з учасниками "спеціальної військової операції". Про це місцевим ЗМІ розповів один із "депутатів" Володимир Чекун.

"Ми доопрацьовуємо законопроєкт "Про патріотичне виховання". Хотілося б ввести в наших школах ось що. За СРСР у школу приходив ветеран Великої Вітчизняної війни, який розповідав про свій військовий шлях і для чого він це робив. Ми зараз хочемо запрошувати в школи хлопців, які беруть участь у спецоперації, щоб вони розповідали про свій шлях", - зазначив він.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті