Шольц: "Жодних солдатів НАТО на українській землі не буде"

Канцлер ФРН Олаф Шольц запевняє, що "жодних солдатів НАТО на українській землі не буде". Про це повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

Шольц підтвердив, що на конференції з допомоги Україні в Парижі 26 лютого обговорювалося відправлення в країну наземних військ. За його словами, учасники зустрічі дійшли згоди, що "жодних європейських наземних військ і жодних солдатів НАТО на українській землі не буде".

У повідомленні нагадується, що до цього президент і прем'єр-міністр Франції Емманюель Макрон і Габріель Атталь не стали виключати відправки наземних військ на територію України. Президент Польщі Анджей Дуда, який також брав участь у зустрічі в Парижі, сказав, що з цього питання там "не було згоди".

У Кремлі "відфіксували" слова Макрона про ймовірне введення військ НАТО в Україну.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг запевняє, що альянс не планує відправляти війська в Україну.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті