У Кремлі "відфіксували" слова Макрона про ймовірне введення військ НАТО в Україну

У Кремлі "відфіксували" заяву президента Франції Еммануеля Макрона про ймовірне відправлення в Україну західних сухопутних військ. Про це заявив прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков, - повідомляє Бі-бі-сі.

У разі, якщо це станеться, то доведеться говорити не про ймовірність, а про неминучість прямого зіткнення РФ і НАТО, сказав офіційний представник Кремля.

"Ми також відфіксували, що дуже багата палітра думок щодо цього - дійсно консенсусу немає. Ціла низка країн - учасниць цього заходу, який був у Парижі, вони зберігають досить тверезу оцінку потенційних небезпек такої дії та потенційних небезпек безпосередньо втягнення в гарячий конфлікт, втягнення вже на полі бою. Це, звичайно, абсолютно не в інтересах цих країн, вони повинні усвідомлювати це", - заявив Пєсков.

У повідомленні нагадується, що Макрон за підсумками зустрічі європейських лідерів у Парижі оголосив про нові кроки з підтримки України і заявив, що для досягнення перемоги над РФ у війні не виключено відправлення в країну західних сухопутних військ.

Незабаром Генсек НАТО Єнс Столтенберг запевнив, що альянс не планує відправляти війська в Україну.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті