У Кремлі "відфіксували" слова Макрона про ймовірне введення військ НАТО в Україну

У Кремлі "відфіксували" заяву президента Франції Еммануеля Макрона про ймовірне відправлення в Україну західних сухопутних військ. Про це заявив прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков, - повідомляє Бі-бі-сі.

У разі, якщо це станеться, то доведеться говорити не про ймовірність, а про неминучість прямого зіткнення РФ і НАТО, сказав офіційний представник Кремля.

"Ми також відфіксували, що дуже багата палітра думок щодо цього - дійсно консенсусу немає. Ціла низка країн - учасниць цього заходу, який був у Парижі, вони зберігають досить тверезу оцінку потенційних небезпек такої дії та потенційних небезпек безпосередньо втягнення в гарячий конфлікт, втягнення вже на полі бою. Це, звичайно, абсолютно не в інтересах цих країн, вони повинні усвідомлювати це", - заявив Пєсков.

У повідомленні нагадується, що Макрон за підсумками зустрічі європейських лідерів у Парижі оголосив про нові кроки з підтримки України і заявив, що для досягнення перемоги над РФ у війні не виключено відправлення в країну західних сухопутних військ.

Незабаром Генсек НАТО Єнс Столтенберг запевнив, що альянс не планує відправляти війська в Україну.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті