Столтенберг заспокоює: "Планів щодо введення військ НАТО на територію України немає"

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг запевняє, що альянс не планує відправляти війська в Україну. Про це повідомляє Телеграм-канал "Радио Свобода".

Столтенберг заявив, що і без такого кроку "союзники по НАТО надають безпрецедентну підтримку Україні".

"Ми робимо це з 2014 року й активізувалися після початку повномасштабного конфлікту. Але планів щодо введення військ НАТО на територію України немає", - додав він.

Раніше прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що деякі країни, які входять до альянсу, обговорюють можливість направити в Україну війська. Президент Франції Макрон згадав, що такий варіант не повністю виключений.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті