Шольц запропонував Україні почекати "кращого моменту" для передачі ракет Taurus

Канцлер Німеччини Олаф Шольц на полях Мюнхенської конференції прокоментував можливість передачі Україні далекобійних ракет Taurus. Він натякнув, що для цього потрібен "найкращий момент". Про це повідомляє ЛІГА 17 лютого.

Відповідаючи на запитання, чому Німеччина не передає Україні Taurus, Шольц сказав: "Це питання дивне – ви знаєте, що Німеччина витрачає на постачання в Україну найбільше грошей серед країн Європи".

Після того, як журналісти перепитали його, з яких причин гальмується постачання ракет для Збройних Сил України, німецький лідер пояснив, що питання у "пошуку найкращого моменту для цього".

"Важливо ухвалювати правильні рішення у правильний момент <...> Крок за кроком ми продовжуємо ухвалювати правильні рішення", – заявив Шольц.

Нагадаємо, у Міноборони Німеччини заявили, що "ракети Taurus не змінять правила гри у війні в Україні". 

Як повідомлялося, Шольц збирається дати Україні замість ракет Taurus більше боєприпасів для Patriot. 

Також нагадаємо, що німецькі депутати у листі до Шольца закликали якнайшвидше надати Україні ракети Taurus. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті