У Міноборони Німеччини заявили, що "ракети Taurus не змінять правила гри у війні в Україні"

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив про сумніви у тому, що передача Україні крилатих ракет Taurus радикально змінить хід бойових дій у війні з росією. Про це він сказав на конференції NATO Talk у Берліні 6 листопада, повідомляє  Укрінформ.

"Не думаю, що ракети стануть геймченджером", - заявив Пісторіус.

За його словами, немає нічого нового в питанні передачі німецьких ракет Україні. Міністр оборони ФРН зазначив, що при наданні допомоги Україні його країна не повинна ігнорувати власні інтереси, проте він не уточнив, що конкретно мав на увазі.

Міністр також зазначив, що Федеральний уряд має перевірити кожен крок у питанні постачання збройних систем, і рішення даються дуже нелегко.

"ATACMS, які передали США, мають дальність 160 км, Taurus – 500 км, це зовсім інша система", - наголосив Пісторіус.

Він також нагадав, що Німеччина наразі є другим постачальником зброї для України після США, й німецька зброя допомагає кожного дня рятувати життя та захищати інфраструктуру в Україні.

Нагадаємо, німецькі депутати у листі до Шольца закликали якнайшвидше надати Україні ракети Taurus. 

Як повідомлялося, Шольц збирається дати Україні замість ракет Taurus більше боєприпасів для Patriot. 

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті