Німецькі депутати у листі до Шольца закликали якнайшвидше надати Україні ракети Taurus

Депутати Бундестагу від трьох партій написали листа до канцлера Німеччини Олафа Шольца та міністра оборони Бориса Пісторіуса, у якому закликали якомога швидше передати Україні далекобійні ракети Taurus. Про це 14 веесня повідомляє німецьке видання Tagesschau.

Напередодні засідання Контактної групи з України в Рамштайні, яке відбудеться 19 вересня, депутати заявили про необхідність надати Україні подальші зобов'язання для допомоги у боротьбі з росією.

"Зокрема, Україна потребує крилатих ракетних комплексів Taurus, які є на озброєнні Бундесверу, для того, щоб цілеспрямовано послабити російську військову логістику", - йдеться в листі.

Депутати наголосили, що представники українського уряду запевнили їх в особистих розмовах, що ці ракети будуть використовуватися виключно на території України.

"Ми не бачимо причин сумніватися в цій обіцянці", - заявили вони, додавши, що Німеччина повинна продовжувати постачання засобів протиповітряної оборони, боєприпасів, лікарняного обладнання та бронетехніки, особливо бойових танків і бойових машин піхоти.

Також депутати наголосили на необхідності надання запасних частин для раніше поставлених систем і допомоги в їхньому ремонті.

Як повідомлялося, Шольц пояснив, чому зволікає з рішенням про постачання німецьких ракет Taurus в Україну.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті