Шольц запропонував Україні почекати "кращого моменту" для передачі ракет Taurus

Канцлер Німеччини Олаф Шольц на полях Мюнхенської конференції прокоментував можливість передачі Україні далекобійних ракет Taurus. Він натякнув, що для цього потрібен "найкращий момент". Про це повідомляє ЛІГА 17 лютого.

Відповідаючи на запитання, чому Німеччина не передає Україні Taurus, Шольц сказав: "Це питання дивне – ви знаєте, що Німеччина витрачає на постачання в Україну найбільше грошей серед країн Європи".

Після того, як журналісти перепитали його, з яких причин гальмується постачання ракет для Збройних Сил України, німецький лідер пояснив, що питання у "пошуку найкращого моменту для цього".

"Важливо ухвалювати правильні рішення у правильний момент <...> Крок за кроком ми продовжуємо ухвалювати правильні рішення", – заявив Шольц.

Нагадаємо, у Міноборони Німеччини заявили, що "ракети Taurus не змінять правила гри у війні в Україні". 

Як повідомлялося, Шольц збирається дати Україні замість ракет Taurus більше боєприпасів для Patriot. 

Також нагадаємо, що німецькі депутати у листі до Шольца закликали якнайшвидше надати Україні ракети Taurus. 

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті