Шольц: "Росія повинна зрозуміти, що не може бути мови про укладення "холодного миру"

Канцлер ФРН Олаф Шольц, який перебуває з візитом в Естонії, заявив на пресконференції в Таллінні про неприпустимість варіанту, за якого військові дії в Україні буде заморожено, і війна перетвориться на тліючий конфлікт, у якому росія збереже за собою захоплені території. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Таке ж застереження на адресу Кремля Шольц висловив в опублікованому в п'ятницю інтерв'ю німецькій газеті Kölner Stadt-Anzeiger.

"Росія повинна зрозуміти, що не може бути мови про укладення "холодного миру" шляхом проведення кордону між Росією та Україною за нинішньою лінією фронту. Це узаконило б загарбницьку війну Путіна", - попередив Шольц.

"Йдеться про справедливий мир, і запорука такого миру - виведення російських військ", - заявив канцлер.

Шольц також заявив, що не має наміру переривати контакти з путіним і планує знову поговорити з ним телефоном.

"З моменту нашого минулого контакту телефоном уже минув деякий час. І я маю намір знову у відповідний час поговорити з Путіним", - сказав Шольц.

У Кремлі заявили, що поки що не отримували пропозицій про розмову від німецької сторони, - йдеться в повідомленні.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті